Examine This Report on تازه های روز جهان

به گزارش این نهاد که تحولات روزنامه‌نگاری در سراسر جهان را رصد می‌کند، این روزنامه‌نگار روس روز دوشنبه بازداشت شده است.

شهرام کلانتری خاندانی، رئیس انجمن داروسازان ایران، نیز بهمن‌ماه پارسال اعلام کرد «دولت بودجه دارو را جای دیگری هزینه کرده است».

تجمع کارمندان اتحادیه اروپا در بروکسل در اعتراض به ادامه جنگ غزه

آقای پاک‌نیا می‌گوید دلیل اصلی صدور این حکم، امضای بیانیه‌ها و ساخت فیلم و‌ مستند است که از نظر دادگاه، این اقدامات مصداق «اجتماع و تبانی به قصد ارتکاب جرم علیه امنیت کشور» محسوب می‌شود.

این در حالی است که خبرگزاری فرانسه به نقل از منابع لبنانی خبر داد این حملات ۵ کشته برجا گذاشته است که دو تن از آنها نیروهای حزب‌الله بودند.

فرمانده انتظامی تهران می‌گوید «طرح نور» با اظهارات خامنه‌ای در دستور کار قرار گرفت

در این گزارش آمده است: «اکنون، کاهش دائمی استفاده از سوخت‌های فسیلی در بخش انرژی در سطح جهانی قطعی شده است که این منجر به کاهش انتشار آلاینده‌های تولیدی از این بخش خواهد شد».

*ماهی سادرین کبابی یا سرخ شده: ماهی ساردین روی چوب کباب می‌شود یا در روغن سرخ می‌شود و کمی هم نمکین است.

ایران تنها به «یک‌پنجم» هدف‌گذاری رشد تولید برق در سال تازه های جهان ۱۴۰۲ رسید

در لیست خوشمزه‌ ترین و معروف ترین غذاهای دنیا و البته خوشمزه ترین کشورهای دنیا قرار نیست رتبه‌بندی خاصی انجام شود، ۲۰ کشور به صورت تصادفی در این لیست ردیف شده‌اند و بحث اول یا دوم بودن یک کشور مطرح نیست. در لیست خوشمزه‌ترین کشورهای دنیا کشور ویتنام یکی از صاحب سبک‌هاست.

سفیر جدید جمهوری خلق چین در آستانه عزیمت به ایران با سفیر کشورمان در پکن دیدار و گفت‌وگو کرد. ۱۹ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۷:۵۴

مجله کوروش محتواهای جامع و به روزی از آموزش های آشپزی، سبک زندگی، سلامت، فیلم و سریال و علم و تکنولوژی به شما ارائه می دهد.

مانوس کارلایل، کارمند کمیسیون اتحادیه اروپا به رویترز گفت: «ما در یک تجمع صلح‌آمیز گرد هم آمده‌ایم تا از حقوق، اصول و ارزش‌هایی که نهادهای اروپایی بر آن‌ها بنا شده‌اند دفاع کنیم.»

انتشار خبر صدور حکم اعدام برای این خواننده معترض توسط دادگاه انقلاب اعتراض، موج گسترده جهانی از اعتراض به این رأی را در پی داشته که همچنان ادامه دارد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *